Przyjęło się w naszym kraju, ale w innych oczywiście także, iż rocznice ślubów są w jakiś sposób celebrowane – choć to raczej nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co w takim razie mógłby zrobić mąż, który chce spędzić ze swoją małżonką rocznicę ślubu w inny sposób? Cóż, jest sporo ciekawych alternatyw, ale jeśli chcielibyśmy sprawić wielką niespodziankę, dobrym rozwiązaniem może być choćby wycieczka zagraniczna. Zasadniczo jest wiele pięknych miejsc w Europie – Edynburg, Lizbona, Rzym, Budapeszt albo choćby Amsterdam.

Bardzo popularnym środkiem transportowym są z pewnością samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może tego typu linie nie zapewniają nam wygody, w szczególności mowa o nogach, ale jeśli w porę zarezerwujemy bilety, bardzo prawdopodobne, że za 4 bilety zapłacimy około 200-300 zł. Można sporo taniej, można także drożej – zależy od terminów i kierunku. Zwróćmy większą uwagę na to, gdzie jest zlokalizowane lotnisko. Np. warszawskie Okęcie jest położone dosyć blisko śródmieścia, a na dodatek nie leży gdzieś za miastem, co oznacza, iż transport z i na lotnisko jest tani. Jednak już w przypadku takiego Londynu mówimy o dużo większych odległościach oraz kosztach.

Podróżowanie na własną rękę ma bardzo dużo atutów, ale być może warto zaznajomić się bardziej szczegółowo z ofertami biur podróży jakich sporo funkcjonuje w polskich miastach? Jeżeli bardzo uważnie podejdziemy do szukania różnych okazji wyjazdowych, odnaleźć mamy okazję wycieczki last minute gwarantujące niemałe oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, że kiedy bierzemy wolne na podróż, rozpoczynamy jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie pojedziemy. Chociaż zapewne dla wielu taka niespodzianka to duża frajda. Jedno jest pewne – o rocznicy swojego ślubu absolutnie nigdy nie możemy zapominać!
źródło: http://creativehubgroup.pl, http://psiatv.pl, http://aofn.pl, www.firmaprzewozowagdansk.pl

Pozostałe artykuły:

Categories: Turystyka

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

ogrodzenia elektryczne

Jeśli elektronika to nasza dyscyplina z całą pewnością ...